Напої

Наші інженери готові допомогти вам на кожному етапі виробництва напоїв і підібрати для вас оптимальні газові суміші і способи застосування, відповідні вашим потребам в плані якості та простежуваності харчової продукції.

Карбонізація
Збільшення продуктивності і підвищення якості продукції за допомогою вуглекислого газу

У виробництві безалкогольних напоїв для карбонізації найбільш часто використовується вуглекислий газ. Виробники вводять його в напої для отримання широко відомого ефекту «шипучки».

Ми поставляємо як харчовий вуглекислий газ з природних джерел, так і харчовий вуглекислий газ промислового виробництва, який відповідає всім вимогам, що пред'являються до харчових продуктів.   
                                                                                                                                                          
Процес карбонізації передбачає введення вуглекислого газу в рідину в карбонаторі, в якому при контрольованій температурі під тиском відбувається змішування газу з водою, після чого в рідину додаються сироп, підсолоджувачі та інші інгредієнти для створення кінцевого продукту.


The picture shows water bottles with sparkling water. 
The picture is large enough to be used on a brand wall e.g. on a trade fair booth. 
The picture can also be used as an image in the global product campaign. Please contact branding@linde.com in case you would like to receive the related advertisement.

Дозування рідкого азоту
Збільшення міцності пляшок за допомогою рідкого азоту

Як правило, для виробництва пляшок виробники негазованих напоїв (води, соків, чаїв і т.п.) використовують поліетилентерефталат (ПЕТ). Протягом останніх 20 років в цілях економії і зниження впливу на навколишнє середовище виробники постійно зменшували товщину стінок пляшок. В результаті їм вдалося значно зменшити кількість ПЕТ, необхідне для виготовлення пляшки, однак при цьому її стінки стали тонше і втратили в міцності.

Після наповнення пляшки укладаються на піддон для подальшого транспортування. Через більш тонкі і менш міцні стінки пляшки на дні піддона прогинаються під вагою продукції, що укладається зверху і це призводить до виникнення небезпечних умов транспортування і можливості втрати дорогої продукції. У цій ситуації відповідним рішенням є підвищення тиску в пляшках.

Азот ідеально підходить для цієї мети, оскільки він є інертним газом і доступний в рідкій формі. При випаровуванні азот розширюється до об'єму, який в 682 рази перевищує його обсяг в рідкій формі. Крім того, азот - інертний газ, який може захистити продукт від окислення, що викликає псування продукції і призводить до втрати прибутку.

Ми поставляємо рідкий азот, необхідний для систем дозування рідкого азоту, які зазвичай встановлюються на лініях розливу в пляшки. Дозуючі системи додають краплю рідкого азоту в пляшку і відразу ж закривають її кришкою. Азот всередині пляшки при випаровуванні розширюється, збільшуючи внутрішній тиск, що, в свою чергу, придає пляшці жорсткість і підвищує її міцність при укладанні на піддон.

Маєте питання до наших фахівців?