Система Track About

Невпинний розвиток прогресу та збільшення різноманітності товарів, що спостерігаються на протязі останніх років, вимагають постійно переглядати підхід до ведення і обліку широкого товарного асортименту.

ПрАТ «Лінде Газ Україна», як і завжди, прагне крокувати в ногу із сучасністю і тому ухвалило рішення перейти на новий рівень сервісу контролю балонного парку, що неодмінно принесе зиск нашим клієнтам та партнерам.

Масштабний проект «ICC TrackAbout» вже запущено у тестовій версії і у найближчі місяці ми плануємо охопити весь парк орендної тари.

Деякі з наших клієнтів вже мали змогу помітити зміни у зовнішньому вигляді нашої тари, а саме – наявність штрихкодів на балонах, контейнерах, бандлах.

Кожен штрихкод та номер є індивідуальними, а наклейка має спеціальне захисне зносостійке покриття та спеціальний клей, що дозволяють зберігати читальний вигляд штрихкоду протягом 2-х років (що підтверджено багаторічним досвідом використання Європейськими країнами та гарантією виробника). Дані, що містяться у штрихкоді, дозволяють у повному обсязі отримати всю необхідну для подальшої роботи інформацію стосовно балону (починаючи від серійного номеру та виробника балону і аж до даних локації, з якої його було відвантажено). Для наших клієнтів це гарантує повну прозорість та відстежуваність інформації не тільки щодо безпосередньої тари, але і стосовно якості продукції.

Ми впевнені, що повний спектр переваг від використання системи «ICC TrackAbout» (як наприклад, контроль переміщень тари, зменшення та легке прогнозування фінансових витрат, обізнаність у питаннях термінів технічного обслуговування балонів і, як наслідок, можливість довгострокового планування товарообігу) дасть змогу нашим клієнтам суттєво заощадити час та спростити організаційні питання, що безумовно позитивно відображатиметься на загальній ефективності.