fish

Рішення та послуги для аквакультури

Розроблена нами лінійка SOLVOX® пропонує широкий асортимент систем оксигенації та розподілу для прісної, солоної і солонуватої води.

Розроблена нами лінійка SOLVOX® пропонує широкий асортимент систем оксигенації та розподілу для прісної, солоної і солонуватої води. Включаючи обладнання, що забезпечує оптимальне розчинення кисню у воді, ідеальний розподіл насиченої киснем води по площі резервуара, а також можливість дозування кисню для плавного та надійного регулювання рівня насичення в залежності від фактичної потреби в розчиненому кисні.

Охоплюючи повний спектр форм поставок кисню, від поставок в балонах до постачання зрідженого кисню в кріогенних ємностях, ми можемо підібрати найбільш підходящі для вас умови поставки і системи контролю з урахуванням ваших потреб і особливостей аквакультурної системи, яку Ви експлуатуєте:
•    прямоточна система
•    рециркуляційна система
•    морська плантація (морські клітини)
•    аварійна і резервна система оксигенації
•    транспортування риби
•    обробка від вошей

Переваги SOLVOX, на які ви можете розраховувати:
•    Економічний, гнучкий захист від нестачі кисню в пікові періоди споживання і зростання
•    Забезпечення оптимальних умов для росту і здоров'я риби
•    Зменшення стресу для риби під час внесення ветеринарних медикаментів і обробки від паразитів (наприклад, амеб)
•    Забезпечення оптимальних умов для транспортування живої риби
•    Підвищення продуктивності і прибутковості фермерських аквакультури

SOLVOX® А - Дифузор низького тиску з соплом Вентурі

Дифузор низького тиску для солоної і солонуватої води, здатний наситити киснем всю  воду,що подається в резервуар
SOLVOX® A - дифузор низького тиску для солоної і солонуватої води, призначений для установки в резервуарі будь-якого розміру. Це запатентований і універсальний пристрій для розчинення кисню у воді встановлюється безпосередньо всередині труби і насичує киснем весь потік, що надходить в резервуар води. Для резервуарів більшого розміру або резервуарів канального типу установка декількох дифузорів SOLVOX A забезпечить рівномірний розподіл розчиненого кисню по всій площі резервуара.

SOLVOX B і SOLVOX CD - Диффузорний шланг і керамічний дифузор

SOLVOX® B - універсальне і економічне рішення для оксигенації води, яке не вимагає додаткового джерела живлення, крім тиску в кисневому баку, що робить його ідеальним рішенням для подачі кисню в надзвичайних ситуаціях. SOLVOX B являє собою  перфорований шланг високого якості для подачі кисню, який знаходиться в постійній готовності. У разі відключення основної системи подачі кисню, пори в дифузорі відкриваються, формуючи невеликі наповнені киснем бульбашки. Коли потреба в роботі дифузора зникає, подача кисню припиняється і пори закриваються.

SOLVOX CD - високопродуктивний дифузор в алюмінієвому корпусі. Ідеальне рішення для додаткової оксигенації окремих резервуарів або каналів, а також для подачі кисню в надзвичайних ситуаціях.
Керамічні дифузори SOLVOX CD подають газ за допомогою мікропухирців під малим тиском, які розчиняються у воді, забезпечуючи аерацію води і видалення небажаних газів."

SOLVOX® C - Оксигенатор напірний конусний

SOLVOX® C - напірний оксигенатор для прісної і морської води, призначений для підвищення рівня концентрації кисню в воді, виготовлений із стійкого до корозії армованого склопластику з арматурою з нержавіючої сталі високої якості. Завдяки ряду інноваційних конструкційних рішень SOLVOX® C забезпечує ефективність перенесення близько 100%.
Оскільки вода і газ надходять в конус SOLVOX® C зверху, водна струмінь змушує воду інтенсивно змішуватися з бульбашками кисню. У міру розширення конуса, швидкість падає. Невеликі пухирці газу, які ще не повністю розчинилися, піднімаються у верхню частину конуса проти потоку води, що прямує вниз , тому вода, що надходить з нижньої частини конуса, не має нерозчинених бульбашок газу. Надмірний тиск в конусному оксигенатори SOLVOX® C забезпечує значно вищий рівень концентрації розчиненого кисню."

SOLVOX® DropIn - Оксигенатор для морських клітин

SOLVOX ® DropIn - це нове, просте в застосуванні і високоефективне рішення для оксигенації морських клітин. Даний оксигенатор підходить як для безперервної, так і для короткострокової оксигенації, наприклад при обробці від вошей або проведенні медикаментозного лікування.
Дана інноваційна, заявлена ​​на оформлення патенту, установка оксигенації включає в себе погружной насос, патентований дифузор і систему розподілу з форсункою Вентурі. За допомогою невеликого крана оксигенатор SOLVOX DropIn занурюється в воду на необхідну глибину. Принцип роботи полягає в засмоктуванні води в нижню частину погружной установки і наступному змішуванні води з киснем.                        

Конструкція оксигенатора SOLVOX DropIn забезпечує легкість і простоту експлуатації, роблячи його ідеальним рішенням для проведення обробки від вошей в закритих морських клітинах. Він дозволяє виключити клопоти, пов'язані з прокладанням перфорованих шлангів по дну клітки, забезпечує високий рівень оксигенації завдяки застосуванню інноваційного дифузора і системи розподілу.


SOLVOX® OxyStream

SOLVOX® OxyStream - це система оксигенації низького тиску для морської, солонуватою і прісної води.
Система являє собою комплексний продукт, що забезпечує оксигенацію води і її рівномірний розподіл по всій площі резервуара за допомогою регулятора витрати, який дозволяє регулювати швидкість циркуляції в залежності від виду та розміру риби. SOLVOX OxyStream включає в себе індикатор витрати води, що дає кількісне уявлення про витрату води в кожному резервуарі.

Створювані системою SOLVOX OxyStream мікропухирці не тільки забезпечують високу ефективність розчинення кисню, але також знижують концентрацію розчиненого азоту і загальний тиск газу в воді. У великій кількості випадків це дозволяє виключити необхідність використання зовнішніх дегазатором.Максимальна ефективність системи SOLVOX OxyStream досягається при концентрації солі у воді від 15 ‰. При цьому необхідний тиск, достатній для аерації води, видалення азоту і створення в резервуарі оптимальної гідродинаміки для вирощування риби, становить всього лише близько 0,05-0,2 бар. Механізм подачі низького тиску забезпечує вкрай високу енергоефективність.
У прісноводних аквакультурах, що вимагають високої ефективності оксигенації, систему SOLVOX OxyStream можна комбінувати з системою SOLVOX C.                                     

Система SOLVOX OxyStream може застосовуватися навіть у великих наземних прямоточних і (або) рециркуляційних системах аквакультури. На ринку спостерігається динамічний розвиток ферм по вирощуванню молодого і дорослого лосося та інших цінних порід риб у великих резервуарах діаметром до 30 метрів.
SOLVOX OxyStream дозволяє задовільнити попит даних швидкозростаючих сегментів аквакультури на економічно ефективні рішення для оксигенації. Ми поставляємо нашу продукцію як через постачальників комплексних рішень для рибницьких господарств, так і безпосередньо рибним господарствам.

SOLVOX® Stream - Розподільник потоку

SOLVOX® Stream - це розподільник потоку, що створює в резервуарі оптимальні умови, які позитивно позначаються на здоров'ї риби. Рівномірний розподіл насиченої киснем води в резервуарі покращує гідродинамічні умови. Крім того, розподільник дозволяє регулювати швидкість потоку в залежності від виду та розміру риби.

Розподільник потоку SOLVOX® Stream призначений для використання спільно з оксігенаторною установкою, наприклад, SOLVOX® A, як оптимального, комплексного вирішення для оксигенації і розподілу кисню в резервуарі.                                                                                                                                     

Розподільник SOLVOX® Stream створює рівномірний тиск на товщу води в резервуарі, одночасно забезпечуючи ефективне самоочищення від відходів, таких як надлишки корму і екскременти.
SOLVOX® Stream виготовляється за індивідуальним замовленням і передбачає можливість регулювання витрати води до необхідного рівня в діапазоні від 50 л / хв до 20 000 л / хв. При великих значеннях витрат води, рекомендується використовувати два або більше впускних отвори на резервуар, що дозволить підвищити експлуатаційну гнучкість. Пристрій оснащений вбудованим індикатором витрати води, що інформує про кількість води, що надходить в резервуар.

SOLVOX® F - Шафа управління подачею кисню

Шафа управління подачею кисню SOLVOX® F підтримує постійний рівень кисню в резервуарі, регулюючи його дозування відповідно до поточної потреби. Він дозволяє плавно регулювати подачу кисню відповідно до поточної щільності посадки, режиму годування, температурних умов і т.д. Технологія дозування SOLVOX ® F забезпечує плавне зростання риби без шкоди для коефіцієнта конверсії корму і мінімально можливої ​​смертності при оптимальних умовах розведення. 

Для підвищення надійності забезпечення киснем, пристрій оснащено функцією аварійної оксигенації. У разі збою живлення відбувається автоматичне відкриття електромагнітних клапанів і подача кисню в аварійні лінії. "

Кисень для аквакультури - варіанти постачання

Щоб задовольнити потреби кожного клієнта, ми пропонуємо повний спектр засобів доставки кисню, від поставки в балонах до безтарної поставки, а також професійні послуги, що враховують унікальні потреби аквакультурних господарств. Поставка промислового газу може бути здійснена різними засобами, в тому числі в балонах. Тиск, обсяг і витрата є ключовими факторами, які необхідно враховувати при визначенні найбільш підходящого і економічно вигідного для вас засобу поставки газу.


Маєте питання до наших фахівців?