R&D center Linde Gas at Unterschleissheim (near Munich) Germany - Chemical laboratory - Moulding and Deflashing

Рішення для виробництва пластмас і гуми

Ми маємо багаторічний і успішний досвід розробки та поставки інноваційних рішень в сфері забезпечення газами, які враховують потреби виробництва пластмас і гуми.

Рішення PLASTINUM для лиття під тиском:


PLASTINUM для лиття під газовим тиском з внутрішнім охолодженням

Технологія PLASTINUM® для лиття під газовим тиском (ЛГТ) з внутрішнім охолодженням дозволяє підвищити ефективність традиційної технології ЛГТ завдяки запатентованому етапу внутрішнього охолодження, на якому азот під високим тиском подається через газовий канал і прискорює цикл охолодження до 30%. Для ще більшої ефективності системи внутрішнього охолодження PLASTINUM нами були розроблені спеціальні вдосконалені форсунки.


PLASTINUM для лиття під газовим тиском з N₂

PLASTINUM® для лиття під газовим тиском (ЛГТ) з N2 пропонує нашим клієнтам ряд ефективних рішень для подачі азоту під високим тиском в процесах ЛГТ. Лінія економічних рішень для подачі газу високого тиску PRESUS® N забезпечує ефективне нагнітання рідкого азоту з більш високою рентабельністю в порівнянні з газовими компресорами. Ми можемо поставити нашим клієнтам комплексні рішення для подачі газу, включаючи балони, резервуари, лінії подачі, випарники і блоки управління.


Переваги
•    Комплексна система подачі газу під високим тиском
•    Економія в порівнянні з газовими компресорами
•    Усунення забруднень і окислення
•    Виключення необхідності водопідготовки для лиття під тиском води


PLASTINUM для лиття під газовим тиском з CO₂

Наше запатентоване рішення PLASTINUM® для лиття під газовим тиском (ЛГТ) з CO2 виводить ефективність на новий рівень завдяки заміні газоподібного азоту (N2) зрідженим вуглекислим газом (CO2). При тому, що інтенсивність відводу тепла і час циклу у вуглекислого газу такі ж, як і при литті під тиском води, вуглекислий газ не залишає вологи на виробах або інструментах, що усуває необхідність додаткового етапу сушки, як під час лиття під тиском води. CO2 має набагато більшу охолоджуючу здатність, ніж азот, через його більш високої щільності, питомої теплоємності і охолодження розширенням обсягу при зниженні тиску в кінці циклу. В результаті вироб остигає набагато швидше. Установки, які застосовують CO2 для лиття під газовим тиском, передбачають необхідність встановлення на них не тільки правильної системи подачі вуглекислого газу, але також модулів тиску і контролю, а також газових форсунок, оптимізованих для подачі CO2.

Для задоволення цих потреб ми, в тісній співпраці з нашими партнерами-виробниками комплектного обладнання, розробили регулятори тиску і форсунки PLASTINUM GIM CO2.


Переваги
•    Покращена охолоджуюча здатність
•    Прискорення часу циклу до 40%
•    Вирішення проблем з осушенням, властивих лиття під тиском води

PLASTINUM для лиття під тиском інертного газу

PLASTINUM ® для лиття під тиском інертного газу - це інноваційна методика, що дозволяє підвищити якість і продуктивність процесів лиття під тиском в цілому і лиття під тиском газу зокрема.
Даний ефект досягається шляхом продувки порожнин інертним газом перед подачею полімеру. В процесі лиття під газовим тиском це дозволяє запобігти утворенню небажаних оксидів, які при використанні деяких полімерів (наприклад, ПК, АБС і ПА) призводять до засмічення форсунок, великим обсягам відходів і тривалих простоїв.                                      

Tаким чином, технологія PLASTINUM для лиття під тиском інертного газу скорочує час простою в результаті усунення окисного забруднення і підвищує стабільність процесів.

Переваги
•    Зменшення забиття газових форсунок
•    Зменшення часу простою
•    Покращення якості та підвищення продуктивності
•    Зменшення обсягу робіт по ТО


PLASTINUM для точкового охолодження з CO₂

Пропоноване нами рішення PLASTINUM® для точкового охолодження покращує контроль температури під час лиття під тиском, забезпечуючи рівномірний розподіл температури по поверхні порожнини форми, і використовує зріджений вуглекислий газ в якості ефективного холодоагенту для охолодження гарячих точок. Наше комплексне рішення для точкового охолодження оснащено необхідними контролерами, розподільниками, електромагнітними клапанами і капілярними трубками і може бути легко встановлено на вже наявне обладнання. В якості доповнення до звичайного водяного охолодження, це запатентоване рішення ідеально підходить для охолодження важкодоступних ділянок відлитих виробів або ділянок, схильних до скупчення матеріалу, іншими словами, в тих областях, де вода і інші способи охолодження неефективні або неможливі.

PLASTINUM для точкового охолодження може прискорити час циклу до 50% в залежності від геометрії деталі і використовуваного матеріалу. Крім того, вуглекислий газ (CO₂) забезпечує більш рівномірний розподіл температури по поверхні форми, що ще більше підвищує якість виливки за рахунок усунення дефектів поверхні, вм'ятин і викривлення.

Переваги
•    Значне скорочення часу охолодження
•    Рівномірна температура в формі і литві
•    Підвищення якості та ефективності
•    Інтенсивне відведення тепла на проблемних ділянках (тонкі й довгі сердечники, місця скупчення матеріалу)
•    Тонкі гнучкі трубки стандартних розмірів
•    Проста установка, в великому числі випадків можлива установка на вже наявне обладнання
•    Герметизація не потрібна

PLASTINUM для динамічного контролю температури з CO₂

Динамічний контроль температури в певних областях форм або виливків набирає популярність, оскільки дозволяє виготовляти виливки з високою якістю поверхні. Завдяки активному нагріванню поверхні форми або її частин динамічний контроль температури дозволяє, наприклад, усунути лінії шва або добитися дзеркальної гладкості поверхні.                                                                                                                                                                                         
Пропоноване нами рішення PLASTINUM® для динамічного контролю температури підвищує ефективність динамічного лиття під тиском, використовуючи вуглекислий газ як для нагріву, так і для охолодження. Це дозволяє операторам мінімізувати час циклу шляхом розміщення каналів нагріву і охолодження близько до поверхні форми. Компактна конструкція особливо підходить для невеликих і складних форм, забезпечуючи економію витрат і екологічність.

Переваги
•    Значне скорочення часу охолодження
•    Рівномірна температура в формі і литві
•    Підвищення якості та ефективності
•    Інтенсивне відведення тепла на проблемних ділянках (тонкі й довгі сердечники, місця скупчення матеріалу)
•    Тонкі гнучкі трубки стандартних розмірів
•    Проста установка, в великому числі випадків можлива установка на вже наявне обладнання
•    Герметизація не потрібна

Рішення PLASTINUM для лиття спінених матеріалів: 

Підтримка всіх методів зварювання з повним вибором зварювальних, екрануючих та лазерних газів та сумішей разом із надійними рішеннями поставок


PLASTINUM для лиття під тиском із вспіненням

Являючи собою спільну розробку Linde і Kunststoff-Institut Lüdenscheid, технологія PLASTINUM® для лиття під тиском з вспіненням поєднує в собі переваги простого хімічного спінювання і можливості для підвищення ефективності за рахунок застосування фізичного спінювання. Після висихання пластиковий гранулят просочується вспінювальним агентом (вуглекислим газом) в посудині під тиском (автоклаві) перед подачею в установку для лиття під тиском. Кількість CO2, яку вбиратиме гранулят, залежить від виду пластику, тиску, температури і часу просочення.  Після наповнення і скидання тиску CO2 зазвичай зберігається в гранулятів протягом більше двох годин. Збільшений час збереження CO2 забезпечує високу стабільність і відтворюваність процесу.

Переваги технології PLASTINUM для лиття під тиском з вспіненням 
•    Простота установки і експлуатації - можливість установки на практично будь-якому вже наявному обладнанню, незалежно від виробника
•    Мінімальна або навіть нульова необхідність внесення модифікацій в наявне обладнання
•    До 60% дешевше, ніж альтернативні рішення по фізичному вспіненню
•    Збільшення гнучкості виробництва за рахунок можливості подачі на кілька установок для лиття під тиском одночасно
•    Максимальна прибутковість капіталовкладень, оскільки одну і ту ж установку можна використовувати як в режимі піноутворення, так і в режимі твердого лиття


PLASTINUM для екструзійного спінювання з CO₂  

Пропонована нами лінійка рішень PLASTINUM® для екструзійного спінювання розроблена спеціально для високоточного дозування скрапленого вуглекислого газу в екструдер. Постійна масова витрата вуглекислого газу є ключем до однакового, передбачуваного результату піноутворення. Завдяки нашому багатому досвіду та глибоким знанням в даній галузі, нам вдалося розробити комплексне рішення, що включає в себе всі компоненти від контейнера зі скрапленим вуглекислим газом до дозуючого пристрою високого тиску серії DSD. Клієнтам, у яких вже є дозуючий насос, ми можемо запропонувати найсучаснішу систему дозування беспухиркового скрапленого вуглекислого газу при заданому тиску.

Комплексна пропозиція
Пропоноване нами рішення PLASTINUM для екструзійного спінювання складається з продукції, що виготовляється на замовлення системи зберігання та подачі вуглекислого газу, блоку підвищення тиску і системи вимірювання витрати високого тиску. На першому етапі насосна система PRESUS® C підвищує тиск вуглекислого газу і переводить його в беспухирковий стан. На другому етапі наш випробуваний дозатор високого тиску DSD 400 або DSD 500 забезпечує подачу вуглекислого газу в екструдер зі стабільною масовою витратою, незалежно від коливань тиску в екструдері.


Переваги

•    Комплексне рішення від одного постачальника
•    Відсутність необхідності інтегрування декількох пристроїв від різних постачальників,
•    Відсутність ризику неточних інтерфейсів і обмежень по доставці
•    Надійне обладнання, перевірене багатьма базовими споживачами по всьому світу
•    Висока точність дозування - незалежно від температури навколишнього середовища і клімату
•    Легка і недорога установка


PLASTINUM для спінювання поліуретану з CO₂

PLASTINUM® для спінювання поліуретану - рішення, що виготовляється на замовлення, призначене для технологічних процесів спінювання поліуретану, що вимагають незмінно високої якості. Розроблені нами спеціальні нагнітаючі насоси забезпечують необхідні витрати і тиск подачі рідкого вуглекислого газу на дозуючий насос, встановлений на безперервних лініях виробництва блочних пенополиуретанов малої щільності, які використовуються, наприклад, для матраців.Для динамічних періодичних процесів ми можемо запропонувати спеціалізовані високоточні системи дозування скрапленого вуглекислого газу.

Комплексна пропозиція
Рішення PLASTINUM для спінювання поліуретану, пропоноване виробникам блокових пенополиуретанов, складається з продукції, що виготовляється на замовлення системи зберігання та подачі вуглекислого газу, що представляє собою, як правило, наливний бак, окремої насосної системи і системи охолодження. Розроблена нами система PRESUS® виконує роль подаючого насосу для подальшого дозуючого насоса, підвищуючи тиск вуглекислого газу і подаючи необхідну кількість беспухиркового скрапленого вуглекислого газу.                             

Наш дозатор DSD 500, який використовується в основному для екструзійного спінювання, є оптимальним рішенням для клієнтів, які шукають високо динамічну і точну систему дозування CO2 для періодичних процесів.

Переваги
•    Подача CO2 в рідкому беспухирковому вигляді
•    Безперервна подача зі стабільним (регульованим) тиском і без коливань
•    Широкий діапазон витрати CO2 для задоволення потреб виробників блокових пенополиуретанов
•    Компактна конструкція, легка і недорога установка

Маєте питання до наших фахівців?