Graphic image of the Earth, where most land mass, other than America has been replaced with a blue electronics circuit board. Blue hue.

Електроніка

Ми є лідером в області поставки газів для ринку електроніки, які використовуються при виготовленні напівпровідників, дисплеїв, сонячних панелей і світлодіодів

Напівпровідникова галузь

Компанія Linde є технологічним партнером світових виробників напівпровідників. Ми пропонуємо широкий асортимент спеціальних газів і засобів їх безтарнї поставки для електронної галузі, що в поєднанні з підтримкою, що надається глобальним ланцюжком поставок, дозволить вам вибудувати високоякісні, суворо контрольовані, узгоджені, надійні і більш стійкі технологічні процеси виробництва напівпровідників.Ми пропонуємо безтарну поставку наступних газів, що використовуються при виготовленні напівпровідників: аргон, діоксид вуглецю, гелій, водень, азот і кисень.

Найбільш поширені спеціальні гази, які використовуються в напівпровідниковій промисловості: трифторид азоту, гексафторид вольфраму, хлористий водень, аміак, дисилан, тетрагідрід германію, діоксид вуглецю високої чистоти, закис азоту.

Виробництво дисплеїв

Крім вичерпного асортименту газів, необхідних для виробництва плоских панелей дисплеїв всіх розмірів, ми пропонуємо унікальні прибуткові технічні рішення і проекти «під ключ», що допомагають нашим клієнтам в досягненні цілей в галузі охорони навколишнього середовища і зниження витрат.

Пропозиції компанії Linde в області виробництва дисплеїв   


•    Економічний спосіб поставки безтарного газу, включаючи потужні генератори азоту високої чистоти SPECTRA-N ™, що встановлюються на об'єкті клієнта. Такі генератори служать найбільш економічним і надійним способом поставки великих обсягів азоту високої чистоти, необхідних для виробників дисплеїв.Підтримуючи концентрацію газових домішок на рівні нижче 1 част / млрд, установка SPECTRA-N споживає менше енергії, ніж звичайні генератори, а також може працювати в режимі зниженої продуктивності, маючи її резерв на періоди підвищеної потреби підприємства в азоті.
•    Спеціалізований комплексний асортимент спеціальних газів, використовуваних в електронній галузі, і налагоджені глобальні ланцюжки поставок для галузі виробництва дисплеїв.                                                                               .
•    Нові підприємства по виробництву закису азоту (N2O) високої чистоти в Китаї, Тайвані і Кореї, необхідні для реалізації технології виготовлення дисплеїв наступного покоління.
•    Генератори Generation-F® для виробництва фтору за місцем споживання. Такі генератори необхідні для очищення камер, зниження викидів вуглекислого газу в процесі виробництва, а також для забезпечення безпеки поставок (це особливо актуально для виробничих підприємств новіше 10-го покоління).

Ми пропонуємо безтарну поставку наступних газів, що використовуються при виготовленні дисплеїв: аргон, вуглекислий газ, гелій, водень, азот, кисень.

Спеціальні гази, які використовуються в електронній галузі: при очищенні - фтор і трифторид азоту; при осадженні - аміак, закис азоту і силан; при легуванні - диборан і фосфін; при травленні - трихлорид бору, хлор, октафторцілобутан, пентафторетан, гексафторид сірки і тетрафторметан; при лазерній обробці - фтор / водень, хлорид водню / водень / неон, криптон, неон і ксенон).

Виробництво сонячних панелей

Ми підвищуємо цінність глобальної сонячної енергетики за допомогою передових рішень в області поставок інтегрованих газів і хімічних речовин.

Пропозиції компанії Linde в області виробництва сонячних панелей:

•    Реагування на потреби наших клієнтів, розширений асортимент продукції і надійний ланцюжок поставок, що забезпечує доставку у будь-яку точку світу.
•    Високий рівень компетентності в області газотехнічних процесів, а також наявність систем постачання хімічних речовин на об'єктах клієнтів.
•    Підтримка технологій за допомогою знань і досвіду, напрацьованих протягом багатьох років в фотоелектричної галузі, а також завдяки співпраці з такими різними партнерами, як виробники устаткування і кінцеві користувачі.

Ми пропонуємо безтарну поставку наступних газів, що використовуються при виготовленні осередків кристалічного кремнію: аргон, гелій, водень, азот і кисень.

Спеціальні гази, які використовуються в електронній галузі: силан, аміак, фтор (генерування за місцем споживання), гексафторид сірки, хлор, тетрафторид вуглецю, а також суміші ціаністого діметіларсіна і фосфіну.

Виробництво світлодіодів

Ми доповнюємо наш ассорітмент матеріалів, використовуваних в електронній промисловості, а також глобальний ланцюжок поставок рішеннями «під ключ» для великих підприємств з виробництва світлодіодів. Такі рішення являють собою установки для безперервної, контрольованої і гнучкої генерації газу за місцем споживання. Додаткова перевага у вигляді максимальної економічної ефективності і надійності забезпечується стандартизацією і модульним виконанням конструкцій таких установок.

Ми пропонуємо наступне обладнання для генерації газів за місцем споживання:
•    очисники аміаку;
•    генератори азоту SPECTRA-N ™;
•    генератори водню високої чистоти.


Маєте питання до наших фахівців?