LIV

Ваш партнер у галузі фармацевтичних та медичних продуктів для догляду за пацієнтами в Україні

Мобільна газова терапія з нової перспективи

Перехід на абсолютно новий рівень безпеки та легкості у використанні

Use for LIV campaign only. LIV integrated valve regulator, from three angles.

Відтепер надавати мобільну газову терапію стало дуже просто. Балони LIV® (англ.LindeIntegratedValve – вбудований редуктор Linde), які мають легку вагу – це готове до застосування мобільне рішення для газової терапії із вбудованим жорстко закріпленим регулятором тиску. Налаштування здійснюється просто й без жодних проблем. Зменшена вага балону означає меншу кількість зусиль під час підйому, перенесення та застосування. Просто під’єднайте маску або трубку до “ялинкового” штуцера, або прилад до швидкоз’ємного з’єднання, відкрийте клапан вмикання/вимикання і починайте лікування.

Легкість у використанні забезпечує оптимальну безпеку для медичного працівника та пацієнта. Більше не потрібно змінювати регулятори, керувати високим тиском заповнення балона, а також немає жодного ризику витоку газу. Подача газу точно контролюється. Завдяки вбудованому регулятору, Ви отримуєте низький постійний тиск на виході та точно дозований потік газу, необхідний для лікування. Потік можна швидко відрегулювати відповідно до потреб конкретного пацієнта. Передбачено більшу, ніж будь-коли раніше, кількість налаштувань потоку, з великим діапазоном потоку та опціями для особливих видів терапії та дозування. Отже, Ви можете забезпечити наступний подих з легкістю. 


Революція в ефективності та економічності.

Балони LIV® розроблені, щоб допомогти медперсоналу працювати більш ефективно. Регулятор вже вбудований у конструкцію, отже, не потрібно виконувати установку або переривати лікування пацієнта. Потік точно контролюється. Великий діапазон налаштування потоку означає, що можна призначити лікування з більш точними параметрами потоку відповідно до індивідуальних потреб пацієнта.

Економічність підвищено завдяки тому, що немає необхідності в окремих регуляторах. Потреба у технічному обслуговуванні з боку медичного закладу також відсутня, і Ви не несете відповідальності у випадку, якщо регулятор не працює. Крім того, потрібно менше перезаповнень, та забезпечується кращий контроль товарно-матеріальних запасів. Завдяки датчику активного тиску та чіткій індикації, Ви завжди точно знаєте, що знаходиться в балоні.


Повний комплекс послуг з поставки та підтримки клієнтів. 

Ми швидко реагуємо, щоб забезпечити ритмічний потік Ваших поставок. Наші кваліфіковані співробітники служби підтримки клієнтів завжди з радістю відповідають на Ваші запитання, оформляють Ваші замовлення та координують надання Вам послуг. Для термінових замовлень можлива негайна поставка.

Linde Healthcare веде базу даних простежування поставок, щоб Ви могли відстежувати поставлену продукцію. Крім того, ми маємо інструменти для керування товарно-матеріальними запасами у випадку, якщо вони будуть Вам потрібні. 


 Завантажити інструкцію.

Таблиця споживання/вмісту дає орієнтовні дані щодо того, на скільки часу вистачить балону, відповідно до тиску на індикаторі та обраного налаштування потоку.


Розміри балону: 5 - 10 літрів. 

Система є антимагнітною для  сумісності з МРТ (30 см до 3 тесла).

Ви можете обирати різні варіанти діапазонів потоку, з 12 позиціями налаштування потоку в кожному діапазоні.

У віконці виводяться точні налаштування потоку, які Ви обрали. В цілях безпеки потік забезпечується у будь-якому положенні ручки регулятора потоку, навіть коли вона знаходиться між позиціями, тому переривання потоку не станеться. 

Вбудований датчик активного тиску виводить покази тиску у балоні у будь-якому режимі роботи, а також коли клапан вмикання/вимикання закритий.

 

Завдяки двом ергономічним ручкам, балон LIV® легко піднімати, переносити, встановлювати та знімати. Вбудований тримач дозволяє підвішувати балон на ліжко.

Захисний щиток захищає вентиль.


MidiFlow та MaxiFlow також мають швидкоз’ємне з’єднання, яке випускається згідно з усіма міжнародними стандартами, для підключення обладнання, так само, як Ви б це звичайно робили при підключенні до стінового виводу.


Маєте запитання? Готові замовити?