Інерція, очищення і барботування

Ви отримаєте переваги, засновані нашим багаторічним досвідом і перевіреним послужним списком.

Інерція азотом

При зберіганні легколетучих речовин або ж речовин, схильних до окислення, безпека і збереження продукту мають першорядне значення. Інерція азотом-це безпечний і надійний спосіб постійної підтримки захисного шару газу поверх речовини.

Цей процес включає  заміну вологого повітря вільного простору високочистим, інертним і повністю сухим азотом. Точна система управління клапанами гарантує, що при заповненні або спорожненні резервуара, вміст азоту автоматично регулюється для підтримки захисного покриття.

В результаті гарантовано безпеку, надійність і захист від деградації в результаті окислення.
Для судин, часто використовуваних в періодичних процесах, що характеризуються циклічним заповненням і випорожненням, ми розробили спеціальні шлюзи для інертного газу, які ефективно запобігають потраплянню кисня в вашу систему.

Очищення

Атмосферу в технологічних зонах-наприклад, в реакторах - можна ефективно і економічно очищати від кисню і вологи під час запуску або зупинки з використанням газоподібного рідкого азоту (GAN).                                                                                             
Заповнення і продування установок цим сухим газом повністю контролюється. В насосах немає потреби, тому  ризик виникнення іскор, займання або перехресного забруднення повністю виключається.  Більш того, використання азоту гарантує ""відсутність реакції"" як з речовиною, що зберігалася раніше, так і з наступною у технологічному потоці.  

Безпека-пріоритет номер один

Наша унікальна система безпеки гарантує надійну платформу для оцінки властивостей займистості великої кількості газів, парів і сумішей.
Програмне забезпечення на базі ПК дозволяє нашим інженерам з експлуатації продемонструвати вам, як скоротити час вимкнення та запуску.

Співпрацюючи з Linde, ви можете покластися на нас і бути впевненими, що отримаєте повний спектр послуг, який  включає:
• Аналіз безпеки за допомогою нашої системи безпеки
• Випробування та аналіз здійсненності
• Розробка індивідуального рішення
• Консультація стосовно найбільш економічної схеми подачі інертного газу відповідно до ваших вимог чистоти.

Барботування-видалення кисню шляхом уприскування азоту

Коли азот вводиться в рідину у вигляді крихітних бульбашок, кисень можна ефективно видалити. Цей метод забезпечує чудовий контроль і не потребує введення будь-яких інших речовин.
Крім того, розпилення азоту відбувається швидко, ефективно і має досить гнучкі можливості для включення в технологічний процес.

Маєте питання до наших фахівців?