Охолодження харчової продукції

Вимоги до охолодження значно різняться в залежності від області застосування. Щоб оптимально задовольнити потреби кожного технологічного процесу, нами були розроблені різні системи і пристрої подачі екологічних і високоякісних газоподібних, рідких і твердих (сухий лід) кріогенних холодоагентів для стаціонарних і мобільних установок.

Detail shot of ACCU-CHILL Bottom injection chilling system.

ACCU-CHILL® BI

Система нижнього впорскування

Linde пропонує лінійну систему охолодження під назвою ACCU-CHILL ® BI. Вона встановлюється в блендери, міксери, барабани, що обертаються або ємнісні апарати для зниження температури харчової продукції.          

Рішення ACCU-CHILL ® BI від Linde, також відоме як «установка нижнього впорскування», дозволяє знижувати температуру твердих або рідких харчових продуктів шляхом уприскування кріогенної суміші на основі зрідженого вуглекислого газу (LIC) або рідкого азоту (LIN) в резервуар, в якому здійснюється перемішування або зберігання продукції. Дозування кріогенної суміші визначається рядом параметрів, включаючи рівень в'язкості продукту, температуру і час, необхідний для досягнення необхідної температури або в'язкості продукту.                                                                                                                                                                                                                  

Наприклад, виробники м'ясної продукції можуть використовувати установку нижнього впорскування для точного температурного контролю таких видів продукції, як яловичий і курячий фарш, для формування котлет для гамбургерів або наггетсів.

Noodles wirh red sauce (tomato), close-up

ACCU-CHILL® SC

Виробники харчової продукції стикаються з низкою труднощів, пов'язаних з охолодженням готових до вживання рідких харчових продуктів, таких як соуси, супи або пастоподібні продукти високої в'язкості. З метою запобігання зростанню бактерій, збільшення терміну зберігання та недопущення вузьких місць у виробництві, виробники повинні забезпечити швидке охолодження гарячих соусів.         

                                                                                                                                                                                                  
Для зниження ризиків, пов'язаних з безпекою харчової продукції, і збереження якості продукції вкрай важливо, щоб охолодження відбувалося максимально швидко. В системі ACCU-CHILL ® SC від Linde застосовується запатентована технологія безперервного вприскування кріогенної суміші на основі рідкого азоту (LIN) безпосередньо в спеціально спроектований циліндричний змішувальний бункер. Низька температура рідкого азоту (-196 ° C) забезпечує ефективну передачу холоду соусу без його заморожування і погіршення якості.

Loaf of bread

ACCU-CHILL® IC

У хлібопекарській промисловості для досягнення високої якості готової продукції необхідно підтримувати постійну температуру тіста. Протягом багатьох років пекарі використовували посудини з водою, льодом або спеціальні охолоджуючі судини з сорочкою для охолодження тіста. Всі ці методи мають свої обмеження і можуть уповільнити процес охолодження.                                

Система охолодження інгредієнтів ACCU-CHILL® IC впорскує криогенну суміш безпосередньо в борошно або інші сухі інгредієнти в рамках пневматичної транспортної системи, що здійснює транспортування борошна з бункера для зберігання до тістомісильних машин. Точний температурний контроль, швидке зниження температури і стабільність показників якості від партії до партії забезпечують високу якість отримуваної продукції і знижують ризик забруднення харчових продуктів.

Snow, Close up.

Генератори снігу

Генератори снігу Linde - простий і економічний метод точного контролю температури в процесах охолодження.

Генератори снігу можуть бути легко адаптовані під більшість систем охолодження. Асортимент, пропонований Linde, включає пристрої для виробництва снігу як на низькій, так і на високій швидкості. Ці пристрої відповідають вимогам більшості загальних і великої кількості унікальних сфер застосування.

Унікальний високошвидкісний генератор моделі 3.75 з ізольованим корпусом з нержавіючої сталі і кільцевою камерою переохолодження забезпечує надзвичайно ефективне виробництво снігу з зрідженого вуглекислого газу. Він часто використовується для виробництва снігу в закритих резервуарах, таких як міксер або блендер.

Серія низькошвидкісних генераторів снігу (LVSH) включає моделі діаметром близько 18 см (7 дюймів) і близько 9 см (3,5 дюйма) і виготовлена ​​з анодованого алюмінію або нержавіючої сталі. Дані генератори використовуються для виробництва снігу з малою швидкістю для його подальшого укладання в відкриті контейнери, такі як ящики або кошики, без викидів, вироблених високошвидкісними генераторами.

Основные преимущества:Основні переваги:

    Простота адаптації під більшість міксерів та блендерів
    Наявність моделей, що працюють як на високій, так і на низькій швидкості
    Висока охолоджуюча здатність при невеликому розмірі
    Низькі капітальні витрати
    Проста установка і легкість в експлуатації
    Точний контроль температури за допомогою панелі управління Linde.

Dry Ice pellets P9Q1957, ICEBITZZZ

Гранулятори: виробництво сухого льоду на місці використання

Linde пропонує економічні мобільні рішення для виробництва сухого льоду або снігу з вуглекислого газу.

Пропоновані Linde технології дозволяють виробляти сухий лід безпосередньо на місці його використання. Ми можемо розробити рішення для виробництва сухого льоду, оснащені додатковою установкою збору холодоагенту, яка перетворює газ із системи виробництва сухого льоду назад в рідку фазу для повторного використання.Дана технологія дозволяє скоротити стандартні втрати сухого льоду в порівнянні з аналогічними установками інших виробників.

Переваги виробництва сухого льоду на місці використання:

    Гранулят сухого льоду діаметром від 1,7 мм (1/16 """") до 16 мм (5/8 """")
    Гнучкість і доступність
    Більш низька вартість сухого льоду
    Скорочення втрат, викликаних сублімацією
    Зниження ризику браку продукту.

Turkey meat in package

Системи Dri-Pack®

Система охолодження Dri-Pack від Linde - це ідеальне рішення для виробників швидкопсувних продуктів, які потребують негайного і точного охолодження харчових продуктів безпосередньо в транспортному контейнері.

Система Dri-Pack від Linde призначена для автоматичного введення на низькій швидкості фіксованої кількості сухого льоду з вуглекислого газу в контейнери з м'ясною продукцією або швидкопсувними продуктами. Система Dri-Pack, призначена для установки на пакувальних лініях, передбачає можливість як автоматичного, так і ручного управління.  Дана технологія охолодження дозволяє додавати в транспортні контейнери сухий лід в якості охолоджуючої речовини для збереження якості продуктів і дає клієнту можливість збільшувати холодильний ланцюжок.

Основні переваги:

    Негайне охолодження
    Збільшення виходу готової продукції
    Точне розміщення діоксиду вуглецю в відкритих ящиках
    Простота адаптації під більшість конвеєрних ліній
    Просте управління
    Зниження витрат на оплату праці
    Снижение расходов на оплату труда

A FROSTCRUISE branded LINDE In-Transit Refrigeration Truck using Liquid Nitrogen (LIN)

FROSTCRUISE®: транспортна холодильна система

Контроль холодильного ланцюжка за допомогою екологічно чистої, безшумної і невибагливої в обслуговуванні системи кріогенного охолодження в процесі транспортування

Система непрямого кріогенного охолодження FROSTCRUISE® була розроблена нами для забезпечення необхідної технологічності, екологічності та економічності перевезень відповідно до вимог, що пред'являються до автотранспортної галузі. FROSTCRUISE - це ефективна і економічна кріогенна альтернатива традиційним механічним холодильним установкам з приводом від дизеля. Крім того, що механічні установки характеризуються значним вуглецевим слідом через споживання дизельного палива, вони також досить гучні, дорогі в обслуговуванні і використовують потенційно шкідливі холодоагенти.                                                                           

FROSTCRUISE дозволяє вирішити дані екологічні проблеми, оскільки в даній системі в якості холодоагенту використовується рідкий азот (LIN). Рідкий азот (LIN) зберігається при температурі -196 ° C в ізольованому бортовому резервуарі, з якого по трубах подається в теплообмінник з великою площею поверхні для отримання максимальної роботи пристрою. Пари рідкого азоту подаються на вентилятори, які обертаються на високій швидкості і забезпечують циркуляцію холодного повітря всередині транспортного контейнера.                                                                                                     
Переваги
• Швидка охолоджуюча здатність з надзвичайно стабільним контролем температури
• Зменшення вуглецевого сліду за рахунок зменшення споживання дизельного палива
• Відсутність необхідності використання небезпечних хладагентов (наприклад, R404A)
• Конструкція з низьким рівнем шуму, що забезпечує можливість доставки в нічний час або в житлові райони
• Тривалий термін служби в порівнянні з механічними установками
• Економічність завдяки простоті обслуговування
• Скорочення часу простою - кількість рухомих деталей зменшено до одного вентилятора
• Покращення іміджу завдяки активній підтримці більш екологічних варіантів транспортування.

Маєте питання до наших фахівців?