Лінійка кріогенних установок CRYOLINE®

Linde пропонує широкий асортимент спеціалізованих кріогенних установок і холодильного обладнання, що дозволяють оптимізувати якість продукції з урахуванням всіх вимог, що пред'являються до конкретної галузі промисловості. Весь асортимент морозильного і холодильного обладнання надається клієнтам на умовах оренди. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися, яке морозильне обладнання краще за все відповідає вашим потребам.

CRYOLINE CF.Cabinet freezer.

CRYOLINE CF - Морозильная камера кабінетного типу

CRYOLINE® CF - це кріогенна камера, призначена для заморожування або охолодження невеликих обсягів продукції. Закочування візків в камеру здійснюється вручну.

Дана морозильна камера характеризується великою універсальністю, вона передбачає можливість зберігання різних харчових продуктів, а також короткий і тривалий час зберігання.

Морозильна камера доступна в декількох моделях і розмірах. Може працювати як з рідким азотом, так і зі зрідженим вуглекислим газом.

View of the CRYOLINE XF spiral freezer

CRYOLINE XF - Високопродуктивна спіральна морозильна камера

CRYOLINE ® XF - це морозильна камера, призначена для роботи з великими обсягами від 2500 до 7500 кг / год (5500 - 16500 фунтів / год) *.

Запатентована технологія дозволяє отримати вдвічі більший коефіцієнт теплопередачі, ніж у комерційних спіральних морозильних камер, забезпечуючи вдвічі більший рівень потужності.

CRYOLINE XF займає менше місця і забезпечує більш високу продуктивність у порівнянні зі стандартними кріогенними спіральними морозильними камерами.

Дана морозильна камера підходить для гарячих продуктів з високою вологістю, наприклад, відвареної птиці, морепродуктів і готових страв.

CRYOLINE CW. Dual-purpose freezer.

CRYOLINE CW - Універсальна морозильна установка

CRYOLINE® CW - це універсальна і багатофункціональна кріогенна морозильна установка, яка передбачає можливість простого перемикання між режимом індивідуальної швидкої заморозки і стандартним тунельним режимом з пластинчастою конвеєрною стрічкою.

Морозильна установка доступна в декількох моделях і з різною шириною стрічки, з продуктивністю в діапазоні від 500 до 2700 кг / год (1100 - 6000 фунтів / год) *.

Морозильна установка оснащена технологією контрольованої вібрації CRYOWAVE, яка дозволяє досягти оптимального ефекту індивідуальної швидкої заморозки, при цьому зберігаючи функціонал стандартної морозильної установки тунельного типу, що підходить для багатьох типів продуктів різних форм і розмірів.View of CRYOLINE SC cryogenic freezer, Still life.

CRYOLINE SC - Лінійна морозильна установка тунельного типу

Морозильна установка тунельного типу CRYOLINE® SC, оснащена запатентованою одноразової плівкою, призначена для заморожування важкооброблюваних продуктів.

Дана морозильна установка забезпечує легке заморожування або охолодження рідких і (або) маринованих продуктів, а також затвердіння м'яких продуктів (наприклад, рибного або курячого філе) перед остаточним заморожуванням.                                                                                                                                                                                                                                       
Використання одноразової плівки дозволяє змінювати продукти під час виробничого циклу без необхідності очищення транспортної стрічки.

Крім того, плівкова стрічка краще сітчастої, оскільки має гладку поверхню і не залишає слідів, що робить її ідеальною для обробки м'яких продуктів.

CRYOLINE MT Tunnel freezer, open front view.

CRYOLINE MT - Морозильная установка тунельного типу

CRYOLINE® MT - це лінійна морозильна установка тунельного типу. Залежно від виду продуктів і виробничих вимог, вона може працювати з рідким азотом або зрідженим вуглекислим газом.

Модульна конструкція морозильної установки дозволяє додавати додаткові модулі і збільшувати лінію заморозки для розширення виробництва.

Морозильна установка доступна в декількох моделях і з різною шириною стрічки, з продуктивністю в діапазоні від 200 до 2500 кг / год (440 - 5500 фунтів / год) *.

CRYOLINE MT Tunnel freezer, open front view.

CRYOLINE TI - Морозильная установка повітряної заморозки з великою пропускною здатністю і подачею повітря зверху вниз

CRYOLINE ® TI - це морозильна установка з великою пропускною здатністю, що працює за принципом повітряної заморозки з подачею повітря зверху вниз.
Коефіцієнт теплопередачі в цій морозильній установці більш ніж в два рази перевищує коефіцієнт теплопередачі стандартних кріогенних тунелів. Дана морозильна установка має більш компактні розміри в порівнянні з іншими кріогенними тунелями і займає менше місця у виробничому цеху (приблизно на 40% менше місця в порівнянні зі стандартними кріогенними установками тунельного типу тієї ж продуктивності).                                                                                
CRYOLINE TI має надзвичайно високий коефіцієнт конвективної теплопередачі і забезпечує ефективне використання рідкого азоту, що дозволяє знизити вартість заморозки.


При використанні рідкого азоту в якості охолоджуючої рідини CRYOLINE TI підходить для заморозки різних продуктів, що не потребують індивідуальної швидкої заморозки, з продуктивністю в діапазоні від 1500 до 2500 кг / год (3300 - 5500 фунтів / год) *.

CRYOLINE SI freezer with closed lid

CRYOLINE SI - Іммерсійна морозильна установка швидкої заморозки

CRYOLINE® SI - це імерсійна морозильна установка, призначена для індивідуальної швидкої заморозки продуктів шляхом занурення в азотну ванну.

Дана морозильна установка призначена для індивідуальної швидкої заморозки таких продуктів, як варена птиця, нарізане кубиками м'ясо і креветки, у великих обсягах.                                                                                                                                                                              

У іммерсійних морозильних установках харчові продукти піддаються безпосередньому впливу рідкого азоту для швидкого заморожування поверхневого шару, що дозволяє зберегти вихід готової продукції і зменшити втрати при приготуванні. Завдяки цьому прилипання продуктів до стрічки відбувається вкрай рідко і в невеликих обсягах.

This patented freezer will produce IQF pellets in a regular size with high repeatability, opening up many possibilities for the modern food processor.

CRYOLINE PE - Морозильная установка для формування і заморожування напіврідких продуктів

Це єдина кріогенна установка, призначена для надання продуктам форми.

Завдяки даній морозильній установці виробники, які хочуть контролювати розмір порцій заморожених інгредієнтів для соусів, пюре, супів та інших рідких харчових продуктів, можуть домогтися правильних пропорцій ваги і нанести на свою продукцію унікальний логотип.

CRYOLINE® PE є ідеальним рішенням для виробників продукції для сфери громадського і готового харчування, а також для споживчого ринку.


CRYOLINE CWI Freezer, side front angle II, closed

CRYOLINE® CWI

CRYOLINE® CWI - це інноваційна морозильна установка для індивідуальної швидкої заморозки, що поєднує в собі переваги технології вібрації CRYOWAVE® і високошвидкісного потоку криогенного газу, що забезпечують більшу універсальність і продуктивність даної установки. CRYOLINE CWI забезпечує максимальну продуктивність заморожування за рахунок більш високих коефіцієнтів теплопередачі. Тепер у них з'явилася можливість збільшити випуск замороженої продукції, використовуючи установку того ж розміру, яка займає ту ж площу, або ж добитися тієї ж продуктивності заморожування на установці меншого розміру, що займає менше місця. Дана морозильна установка ідеально підходить для м'яса, морепродуктів та продуктів, що вимагають індивідуальної швидкої заморозки, таких як креветки, нарізана скибочками / кубиками курка, ковбасні вироби, фрикадельки, паста, начинки для піци, фрукти і овочі.Small capacity spiral freezer, Unterschleißheim

CRYOLINE CS - Компактна спіральна морозильна камера

CRYOLINE® CS - кріогенна морозильна камера з самостійним завантаженням.

Дана морозильна камера забезпечує високу продуктивність на невеликому просторі і підходить для широкого спектру харчових продуктів.

Морозильна камера CRYOLINE CS призначена для споживачів, які потребують середньої продуктивності в діапазоні від 1200 до 2400 кг / год (2600 - 5300 фунтів / рік) *.

Маєте питання до наших фахівців?