Furnace with glowing metall in a hall at SANDVIK factory, Sweden, retouched version

Рішення для сталеливарної промисловості

Оптимізуйте нагрівальні печі і процеси попереднього нагрівання за допомогою наших інноваційних рішень.

Компанія Linde розробила новітні технології оптимізації печей для повторного нагріву. Рішення REBOX® не відноситься до категорії  "одне на всі випадки", а є набором підходів, адаптованих до різних вимог, обумовленим особливостями печей і їх застосувань. Це рішення може бути інтегровано в нові  і в печі, які вже експлуатуються, без збільшення займаного ними місця. Такі рішення сумісні з усіма традиційними видами палива і більшістю типів печей, в діапазоні від великих прохідних печей, печей з крокуючим подом, кільцевих печей з обертовим подом, печей з черенем викочування і до різних печей періодичної дії. Крім того, компанія Linde розробила ефективний спосіб оптимізації процесів попереднього нагріву резервуарів для металургійної промисловості. Система попереднього нагріву OXYGON®, яку ми поставляємо, доступна в двох виконаннях, що відрізняються розмірами резервуарів і рівнем гнучкості застосування.

REBOX® HLL - технологія підвищення продуктивності печі за запитом (з використанням кисню)

Рішення REBOX® HLL призначене для клієнтів, які мають потребу у простому і економічно ефективному засобі оптимізації печей для повторного нагріву, який можна реалізувати на вимогу, не піддаючи будь-яким змінам існуючу обв'язку печі.

При реалізації рішення REBOX® HLL в стінки печі поруч зі звичайними пальниками встановлюються кисневі фурми,що згодом використовуються для високошвидкісного нагнітання кисню і заміни більшої частини повітря, використовуваного для горіння. Завдяки цьому в зонах печі, оснащених за технологією HLL, киснем замінюється до 75% повітря для горіння. Видалення азоту збільшує тепловий ККД, зменшує обсяги вихлопних газів і знижує викиди NOx.У реальності це призводить до скорочення обсягу вихлопних газів більш ніж на 50% на кожен МВт, а підвищена теплопередача допомагає знизити споживання енергії. Крім того, технологія REBOX® HLL забезпечує більш рівномірне нагрівання, що покращує якість заготовки. Опцію REBOX® HLL можна в будь-який момент відключити, після чого піч повернеться в звичайний режим використання повітряно-паливної суміші. Завдяки такій можливості це рішення є ідеальним засобом тимчасового підвищення продуктивності печі (наприклад, для згладжування піків споживання).

Переваги технології REBOX® HLL:

•    до 25% зниження споживання палива;
•    більш рівномірний нагрів завдяки високо-імпульсному горінню HLL без утворення полум'я;
•    вищі показники теплового ККД і теплопередачі в зонах установки кисневих фурм;
•    до 30% зниження викидів NOx в кожній зоні установки кисневих фурм завдяки зниженню концентрації азотного баласту і топкового газу,який рециркулюється, ефективно понижувального температуру полум'я;
•    можливість включення і відключення опції на ваш розсуд.

Рішення REBOX® для беспламенного горіння кисневого палива - постійне збільшення продуктивності печі

Рішення REBOX® для беспламенного горіння кисневого палива призначене для операторів печей повторного нагріву безперервної і перідічної дії, яким потрібна їх максимальна продуктивність.

Спираючись на давні і тісні зв'язки з клієнтами в сталеливарній промисловості, компанія Linde розробила технологію беспламенного горіння кисневого палива REBOX®, призначену для значного підвищення ефективності печі. Ця технологія розроблена для того, щоб оператори печей повторити нагріву могли скористатися їх максимальною продуктивністю при оптимальному енергоспоживанні. Рішення REBOX® для беспламенного горіння кисневого палива замінює азотний баласт повітря (близько 78%) на чистий кисень. Оскільки азот негорюч і погано випромінює тепло, його внесок в процес нагріву при високих температурах незначний. Для порівняння, газоподібні продукти горіння, такі як вуглекислий газ (CO2) і водяна пара (H2O), ефективніше випромінюють тепло. Отже, азот служить причиною низького теплового ККД і великих обсягів вихлопних газів і викидів. Система REBOX® для беспламенного горіння кисневого палива замінює існуючі повітряно-паливні пальники на пальники, які працюють на 100% кисні. Це покращує теплопередачу за рахунок збільшення концентрації тепловипромінюючих газів, таких як CO2 і H2O. Покращуючи теплопередачу, безполуменеве кисневе паливо REBOX® може знизити викиди CO2 і скоротити витрати на паливо до 50%.
Крім того, безполуменеве горіння створює більш однорідну температуру всередині печі за рахунок більш рівномірного розподілу тепловипромінюючих газів. Нижчі пікові температури полум'я знижують інтенсивність утворення NOx, а також зменшують ризик ушкоджень футерування печі через зони локального перегріву.

Переваги беспламенного кисневого палива REBOX®:

•    до 50% збільшення пропускної здатності печі завдяки поліпшеному Тепловипромінюванню і невеликим обсягам топкових газів;
•    нижчі температури і обсяги топкових газів, що дозволяють скоротити темні / рекуперативні зони;
•    значне (до 50%) зниження витрати палива за рахунок видалення азотного баласту;
•    зниження викидів NOx, CO2, а також паливних викидів SOx;
•    можливість більш ефективно спалювати паливо з низькою теплотворною здатністю за допомогою чистого кисню, що дозволяє використовувати його навіть в високотемпературних процесах.

Рішення REBOX® DFI для швидкого попереднього нагрівання сталевих смуг

Рішення REBOX® DFI (пряма ударна дія полум'я) призначене для клієнтів, яким потрібен швидкий попередній нагрів, знежирення, а також попереднє окислення смуг сталі в лініях безперервного цинкування і відпалу.

Один або кілька рядів пальників REBOX® DFI встановлюються на кожній стороні смуги сталі, а потім полум'я високої інтенсивності вдаряє в її поверхню, забезпечуючи швидкий обмін тепла і знежирення. Кисневе паливо для прямого ударного впливу полум'я розроблено на основі великого досвіду компанії Linde в області спалювання такого палива, а також його застосування в процесах нагрівання стали. Цей досвід був адаптований для безперервного і широкомасштабного використання в печах для повторного нагріву і відпалу. Завдяки використовуваній нами технології DFI контрольоване полум'я, що утворюється при горінні кисневого палива, безпосередньо впливає на рухомий метал, що значно збільшує теплопередачу. Проведені випробування підтвердили, що застосування технології DFI забезпечує більш високий показник щільності локального теплового потоку, що досягає рівня в 400 кВт / м2 і більше.

Переваги технології REBOX® DFI:
•    до 30% збільшення продуктивності завдяки швидкому попередньому нагріванню;
•    попереднє окислення поверхні, що забезпечує змочування на наступних етапах технологічного процесу;
•    ефективне знежирення поверхонь смуг сталі.

Маєте питання до наших фахівців?