Підтримка гідророзриву пласта, стимуляції свердловин і підвищення нафтовіддачі пластів

Грунтуючись на багаторічному досвіді, компанія Linde має унікальні можливості для роботи у з виробниками нафти і газу світовому масштабі, а також з нафтосервісними компаніями для підтримки ГРП, стимулювання свердловин, підвищення нафтовіддачі пластів методами EOR та IOR.

Поставляючи вуглекислий газ (CO2) і азот (N2) на нафтові родовища з 1979 року, ми обслуговуємо більшість наймасштабныших басейнів у світі. Наші команди експертів спеціалізуються на ЕОР, гідророзриві пласта і проциклічній обробці свердловини. Охоплюючи всі етапи, від скринінгу резервуарів до виконання проекту, ми надаємо Вам стовідсоткову підтримку.

Енергетично живленний EOR - Linde є найкращим партнером для найбільшого в світі проекту EOR

Азот і вуглекислий газ відіграють центральну роль в EOR. За допомогою цієї процедури, N2 або CO2 закачуються під землю під високим тиском. Закачуваний газ підвищує тиск в неефективних нафтових свердловинах, що дозволяє легше витягувати викопні ресурси. Це значно підвищує врожайність. Найбільший у світі проект EOR з використанням азоту, очолюваний PEMEX, найбільшою нафтовою компанією Мексики, спирається на Linde в якості основного постачальника азоту.

ПІДЖИВЛЕННЯ HNP™ - впровадження рішень для поліпшення якості свердловин наступного покоління

Linde і Nissan Chemical об'єдналися, щоб вивести на ринок новаторську обробку.  ПІДЖИВЛЕННЯ HNP™ забезпечує найкращі результати за доступною ціною. Він ідеально підходить для операторів, які шукають просте, гнучке і недороге розширене рішення для відновлення з швидкою окупністю.  ПІДЖИВЛЕННЯ HNP™ - це багатоспектральна запатентована рекультиваційна обробка свердловин з проблемами видобутку. Поєднання властивостей газу та наночастинок NANOACTIV® HRT створює унікальну синергетичну обробку, яка одночасно вирішує кілька потенційних виробничих проблем. Успішна обробка збільшить віддачу нафти свердловиною на шість або більше місяців. Гнучкість цієї обробки робить її застосовною для всіх типів свердловин: звичайних / нетрадиційних і нафтових / газових.

* nanoActiv® HRT є зареєстрованою торговою маркою Nissan Chemicals

Енергетично живленний гідророзрив пласта-максимізація виходу, мінімізація попутної води

Гідророзрив пласта СО2 є одним з найчистіших і найефективніших підходів, доступних сьогодні для збільшення видобутку нафти і газу. Він навіть підходить для нетрадиційних джерел, таких як сланці, щільні піщані пласти і метан вугільних пластів. N2 є ефективною альтернативою CO2 у багатьох ситуаціях, особливо при розриві неглибоких свердловин.

Енергетичні розчини, закачувані в газові і нафтові свердловини, підвищують швидкість видобутку і вихід вуглеводнів. Обробка гідророзриву пласта з використанням CO2 або N2 максимізує довгостроковий видобуток, мінімізує пошкодження пласта, скорочує споживання води і знижує загальні витрати.

Пов'язані завантаження