Аеробне очищення стічних вод киснем.

Аеробне очищення стічних вод киснем.

SOLVOX ® mobile-впорається з піковими навантаженнями і простоями технічного обслуговування

SOLVOX mobile-це наша нова технологія, спеціально розроблена для операторів малих і середніх очисних споруд, які мають витримувати пікові навантаження і простої під час обслуговування аераційного обладнання. Вільно плаваюча конструкція означає, що вона підходить навіть для басейнів зі складними формами. Переваги включають низьке енергоспоживання та модульну концепцію, що дозволяє операторам більш гнучко використовувати додаткову потужність змішування.

Дифузійні шланги SOLVOX® - гнучке і просте в обслуговуванні рішення для глибоких резервуарів


Не вимагаючи зовнішнього живлення, дифузійні шланги можна легко адаптувати до будь-якої форми резервуара або басейну, до того ж, вони здатні залишатися стійкими до засмічення навіть після тривалих періодів простою. Придатні як для кисню, так і для озону, ці шланги забезпечують економічне рішення для глибоких резервуарів.

Вбудований інжектор SOLVOX® - збільшення терміну служби труб під тиском


Технологія впорскування кисню безпосередньо в труби під тиском довела свою ефективність в запобіганні сірчистої корозії і неприємних запахів, які зазвичай викликаються анаеробними процесами в стічних водах. Ця технологія не вимагає електроенергії і сприяє частковому очищенню надходячих стічних вод.

Реактор SOLVOX® - дифузія з низькою турбулентністю для оксигенації сирої води
 
Доступний у восьми різних ємностях, реактор під тиском можна інтегрувати в основний або обхідний потік. Оскільки кисень подається через реактор, створюється дуже низький рівень перемішування, завдяки чому ця технологія - ідеальний вибір для обробки сирої води.


"Протягом останнього десятиліття цікавим та корисним досвідом було об'єднувати клієнтів з найкращими розумами різних підрозділів Linde для створення нових рішень, які повністю задовольняють потреби наших замовників і навіть виходять за рамки їх очікувань. Одним з дуже приємних прикладів був клієнт на ярмарку, який буквально обіймав один з наших продуктів SOLVOX зі словами: Мені необхідно його мати."

Доктор Стефан Дуллштейн, Старший менеджер з процесів та розвитку бізнесу, Linde

Downloads