Нейтралізація та ремінералізація за допомогою CO₂

Конкурентоспроможні рішення для контролю рН.

Асортимент SOLVOCARB ® включає в себе надійні схеми подачі газу та ефективне обладнання вприску для нейтралізації та ремінералізації вуглекислим газом. Наші інженери радо допоможуть вам із впровадженням цього ноу-хау, і переконаються, що всі процеси, від установки і аж до експлуатації, проходять гладко.

Ми надамо вам повністю протестовані і конкурентоспроможні за ціною системи вимірювання і розчинення вуглекислого газу. Прикладне обладнання модельного ряду SOLVOCARB® може гнучко застосовуватися як в лінійному, так і в обхідному режимі, пропонуючи широкий спектр рішень для задоволення конкретних вимог замовника.

Опріснення: як організувати безпечну і надійну ремінералізацію?

У цьому відео ми поговоримо про першорядну роль опріснення і про те, як воно працює. Ми надаємо детальне уявлення про процес ремінералізації, де технології Lindes з CO2-маркуванням можуть допомогти вам досягти мети сталого розвитку безпечним і надійним способом.

SOLVOCARB ® mobile-безпечний, економічний і зручний


SOLVOCARB mobile-це технологія Linde, спеціально розроблена для підтримки операторів малих і середніх підприємств, які зацікавлені у безпечній і точній альтернативі мінеральним кислотам. Ця технологія призначена для легкої установки і підходить для угловин зі складними формами, оскільки може вільно переміщуватись. До найбільш значущих її особливостей можна віднести простоту обслуговування, мінімальне енергоспоживання і продуктивність змішування. Все це у сукупності робить дану технологію - економічно вигідним рішенням з низькими капітальними і операційними витратами. Завантажте мобільний додаток SOLVOCARB.

 

SOLVOCARB ® venturi-чудова ефективність масопереносу CO₂


Розчинник venturi з низьким перепадом тиску може використовуватися в поєднанні з насосними або гравітаційними системами для забезпечення високих швидкостей масопереносу в поєднанні з чудовою ефективністю розчинення. Підходить для прісної води або води з високим рівнем загального вмісту розчинених твердих речовин( TDS), ідеально підходить для широкого спектру застосувань для очищення води, де необхідно розчинити CO₂ і забезпечити точний контроль рН. Ця технологія легко дооснащується існуючими гідравлічними системами і забезпечує стабільну продуктивність при низьких витратах на технічне обслуговування. Завантажте таблицю даних SOLVOCARB venturi.

Дифузійні шланги SOLVOCARB® - гнучке і просте в обслуговуванні рішення для глибоких резервуарів

Розроблені для швидкої і легкої установки навіть в експлуатаційних резервуарах, шланги дифузора будуть працювати без засмічень протягом тривалого періоду часу, не вимагаючи технічного обслуговування або зовнішнього джерела енергії. Коли шланг знаходиться під тиском, перфорації розширюються, щоб забезпечити проходження газу в стічні води у вигляді дрібних бульбашок, а коли тиск падає, отвори знову закриваються. Це економічне рішення для глибоких резервуарів ідеально підходить як для тимчасового, так і для довгострокового використання.

Вбудований інжектор SOLVOCARB® - максимальна зручність з висхідною нейтралізацією


Спеціально розроблений для вприскування вуглекислого газу в трубопроводи під тиском, вуглекислий газ подається безпосередньо в потік сирої води через сопло з нержавіючої сталі. Завдяки високій розчинності CO₂ у воді і стрімкій швидкості реакції з лужною водою, вбудований інжектор SOLVOCARB зазвичай усуває необхідність в статичному вбудованому змішувачі. Його можна використовувати з насосом рециркуляції з бічним потоком для обробки серійних або безперервних проточних конфігурацій.

Реактор SOLVOCARB ® - Максимальна продуктивність для очищення сирої води


Ця технологія, придатна для використання в питній воді, виявилася надзвичайно ефективним методом додавання розчиненого вуглекислого газу для ремінералізації, рекарбонату або контролю рН сирої води. Універсальність-ще один ключовий фактор реактора SOLVOCARB. Він може працювати в широкому діапазоні температур, швидкостей потоку і тисків і підходить для вбудованих або бічних режимів, а також для внутрішнього або зовнішнього використання.

"Many of our innovations were sparked by our observation of a specific customer’s problem. Working together with my water treatment colleagues in Aalesund and Shanghai as well as my colleagues from Linde Engineering, we have created a fantastic network of experts and a powerful springboard to transform an idea into a value-adding solution."

Jesus Orts, Application Engineer, Linde

Downloads