Чистий кисень для виробництва озону.

Обробка води одним з найпотужніших окислювачів.

Озон вже давно використовується для очищення води, щоб позбутися забруднюючих речовин і зменшити кількість мікрозабруднювачів у питній воді, а також для очищення промислових стічних вод з високою хімічною потребою в кисні( ХПК), як це спостерігається в текстильній, фармацевтичній та спеціальній хімічній промисловості.

Останнім часом все більше країн вводять правила щодо залишкових мікрозабруднювачів в очищених стічних водах після звичайної муніципальної біологічної очистки. Для цієї мети було протестовано різні вдосконалені системи обробки процесу оксигенації, і доведено, що озон дуже ефективний у боротьбі з цими сполуками.

У процесі виробництва коронного розряду, озон створюється електричним розрядом в навколишнє повітря або кисень. При використанні висококонцентрованого або чистого кисню замість навколишнього повітря для виробництва озону, виникають наступні переваги

  • Більш високе виробництво озону
  • Менша площа
  • Відсутність необхідності попередньої обробки газу

Накопичуйте до 60% кисню при виробництві озону за допомогою нашої системи рекуперації кисню OZORA®

У процесі генерації озону лише невелика частина кисню перетворюється на озон.Неконвертовані залишки кисню у підсумку виводяться назовні. За допомогою OZORA ® ви маєте змогу переробляти і повторно використовувати неконвертований кисень до його виходу. OZORA ® витягує суміш кисню та озону з генератора озону та відокремлює кисень від озону. Кисень подається назад в генератор, в той час як озон змішується з сухим повітрям, а потім виходить з виробничого процесу до його кінцевого призначення. 

Наше запатентоване рішення знижує споживання кисню до 60%, що врешті решт значно зменшує експлуатаційні витрати і виводить виробництво озону на новий рівень ефективності.


Downloads