Технологічні процеси різання і нагрівання

Технології термічного, лазерного, плазмового і газоплазмового різання лежать в основі багатьох промислових процесів виготовлення металів.

Laser cutting of stainless steel with nitrogen.

Лазерне різання

Лазерне різання являє собою сучасну технологію, використовувану по всьому світу для високопродуктивного різання металевих та інших матеріалів. У число її типових застосувань входять різання деталей і труб, виготовлених методом гідравлічного пресування, високошвидкісна різка тонколистових металів, а також різка матеріалів великої товщини. До переваг лазерного різання відносять збільшену швидкість, низьку зношуваність інструменту і підвищену гнучкість застосування.

Компанія Linde поставляє такі гази для лазерного різання: Argon 4.6, Oxygen 3.5 і Nitrogen 5.0.

Three flame cutting,

Газоплазмове різання

Ефективність плазмового різання в основному залежить від правильного вибору плазмоутворюваного газу або суміші таких. Залежно від особливостей конкретного застосування можуть використовуватися суміші аргону/водню, азоту, повітря або навіть кисню, а також електроди з вольфрамовими накінечниками і водяним охолодженням. В якості вторинних газів використовуються діоксид вуглецю, азот і повітря.
Ми можемо поставляти асортимент чистих газів і їх сумішей, адаптованих до ваших потреб в плазменно-дуговому різанні.

Компанія Linde поставляє такі гази для плазмового різання: Argon 4.6, Forming gas 95/5, Forming gas 90/5, Forming gas 85/5, Methan 2.5, Oxygen 3.5, Nitrogen 5.0, Hydrogen 3.8, VARIGON® H35 і VARIGON® He30. 

Plasma cutting,

Плазмова різка

Ми пропонуємо поставку повного асортименту киснево-паливних газів. Зокрема, ми можемо допомогти максимально підвищити продуктивність і якість ацетилену, використовуваного вами для киснево-паливної різання. До числа переваг цього методу відносять швидкий попередній нагрів, а також високу швидкість і якість різання. Наші експерти допоможуть вам оптимізувати робочі параметри таким чином, щоб досягти оптимальних результатів. Така допомога включає аналіз витрат на необхідне обладнання і надання послуг контролю газу.

Компанія Linde поставляє такі гази для газоплазмового різання: Ацетилен, Етен 3.0, Метан 2.5, Пропан, Кисень і Водень.Маєте питання до наших фахівців?