Зварювання

Ми підтримуємо всі існуючі технології зварювання, надаючи вичерпний вибір зварювальних, захисних та лазерних газів і їх сумішей, а також надійні рішення їх поставки.

MAG welding. 
Part of the SME shooting 2017: new look and feel and tone of voice for SME

Дугове зварювання електродом, що плавиться, в інертному газі (MIG) / дугова зварка в активному газі (MAG)

Дугове зварювання електродом, що плавиться, в інертному газі (MIG) / дугова зварка в активному газі (MAG) представляють собою групу процесів дугового зварювання, в яких для сплаву металів в області шва використовується тепло, що генерується електричною дугою постійного струму. Безперервний електрод (дріт) подається в зварювальну ванну з допомогою приводних роликів (механізму подачі дроту).

Компанія Linde розробила ряд надійних сумішей зварювальних газів MAG, що допомагає максимально використовувати переваги зварювання MIG / MAG:                                    

  - суміші MAG для зварювання нержавіючої сталі - CRONIGON® 2, CRONIGON® He30;
  - суміші MAG для зварювання нелегованої сталі - CORGON® 10, CORGON® 18, CORGON® 5S2, CO2, CORGON® 12S2;
  - CO2, CORGON® 10He30, CORGON® 2S3He18;
  - зварювальні гази MIG - Argon 4.6, Argon 5.0, VARIGON® He30, VARIGON® He50, VARIGON® He70.

Наші експерти допоможуть з рекомендаціями щодо складу та робочих параметрів сумішей, найбільш відповідних вашим потребам. Крім того, ми поставимо необхідне обладнання і надамо послуги контролю газу.

TIG welding. 
Part of the SME shooting 2017: new look and feel and tone of voice for SME

Дугове зварювання вольфрамовим електродом в інертному газі (TIG)

У дугового зварювання вольфрамовим електродом в інертному газі (TIG) для сплаву металів в області шва і отримання розплавленої зварювальної ванни використовується тепло, що генерується електричною дугою, яка запалюється між неплавким вольфрамовим електродом і заготівлею.

За допомогою методу TIG можна виконувати зварювання дуже високої якості різноманітних матеріалів товщиною до 8-10 мм. Такий метод особливо підходить для зварювання листових матеріалів, а його ефективність залежить від вибору захисного газу, зварювального дроту, вольфрамового електрода і техніки зварювання.

Швидкість зварювання може бути збільшена до 100% завдяки застосуванню таких зварювальних газів TIG компанії Linde: Argon 4.6, Argon 5.0, VARIGON® S2, VARIGON® He30, VARIGON® He50, VARIGON® He70, Helium 4.6, VARIGON® H2, VARIGON® H5.


Picture depicting the process using the MMA Arc Welding machine

Ручна дугова зварка покритим електродом (MMA)

Ручна дугова зварка покритим електродом (MMA) є найбільш гнучким і одним з найпоширеніших способів дугового зварювання. Цей метод може використовуватися для зварювання більшості звичайних і неіржавіючих сталей, чавунів і великої різноманітності кольорових матеріалів. Зварювання методом MMA є переважним для безлічі м'яких і високоміцних вуглецевих сталей.
Metal cored wire welding

Дугове зварювання порошковим дротом (FCAW)

У дугового зварювання порошковим дротом (FCAW) для сплаву металів в області шва використовується тепло, що генерується електричною дугою постійного струму. Цей метод забезпечує високу ефективність зварювання ряду вуглецевих, легованих, нержавіючих і дуплексних сталей, а також може використовуватися для наплавлення і поверхневого зміцнення металів.

Laser welding, Detail view.

Лазерне зварювання

Зварювальним газам відведене велике значення у галузі лазерного зварювання. Крім захисту розплавленого металу і термочутливих зон заготівлі від навколишньої атмосфери, правильно підібраний газ може збільшити швидкість зварювання і / або поліпшити механічні властивості зварного шва. Правильний вибір технологічного газу має вирішальне значення для зварювання лазером на CO2 (в разі зварювання скловолоконних і напівпровідникових лазером ця обставина є менш критично).

Ми можемо допомогти вам правильно підібрати гази і способи їх поставки, найкращим чином відповідні вашим потребам в лазерної зварюванні.

Маєте питання до наших фахівців?