Важлива Інформація щодо COVID-19

Нашим пріоритетом було і залишається забезпечення вашої безпеки та здоров'я!

За останні роки вплив Covid-19 поширився по всьому світу,  не оминувши й нашу компанію. У Linde ми насамперед дбаємо про здоров’я та безпеку наших співробітників, клієнтів, підрядників, ділових партнерів, а також суспільства і навколишнього середовища, в якому ми працюємо.
 
Як провідний виробник і постачальник промислових і медичних газів, що також має у своєму арсеналі перелік послуг, націлених на лікування респіраторних захворювань, ми залишаємось повністю відданими стандартам безпечної експлуатації та надійного постачання продукції для наших клієнтів.
 
Ми постійно стежимо за розвитком ситуації, пов'язаної із COVID-19. Окрім беззастережного виконання наших стандартних вимог та робочих процедур, ми вжили додаткових запобіжних заходів щодо правил подорожей і гігієни, а також контролю робочої поведінки наших співробітників і підрядників, щоб максимально обмежити поширення вірусу і забезпечити безперервність робочих процесів.
 
Ми відповідально ставимося до ситуації з пандемією, підтримуючи постійний контакт з МОЗ та представниками державної адміністрації, відповідальними за боротьбу з Covid-19, а також маємо узгоджені аварійні плани, спрямовані на забезпечення виробничої безпеки та стабільності постачань в умовах зростаючого попиту та непередбачуваних обставин. Наша основна мета – першочергово та безперервно забезпечувати лікарні життєво необхідним медичним киснем, і тому особливим акцентом у нашій щоденній діяльності є розробка та актуалізація варіантів оперативного реагування у ситуаціях, які потребують екстрених кадрових рішень і поповнення резервів.
 
Linde має великий досвід успішного подолання труднощів та вже заручилися допомогою всіх зацікавлених організацій. Ми особливо цінуємо і пишаємося роботою, яку виконують наші співробітники  «на передовій лінії», забезпечуючи виробництво, продаж та координування постачань продукції. Всі вони неухильно дотримуються рекомендацій охорони здоров'я, гарантуючи нашим клієнтам безпеку під час отримання та використання продукції.
 
Віримо, що саме завдяки взаємним зусиллям в Україні та за її межами, ми зможемо гідно подолати цей важкий період та розраховуємо на плідну та успішну співпрацю у майбутньому.